OISHI SUSHI

Cмачно як в Японії

Про нас

Ми працюємо з 2010 року. Затишна американська атмосфера, м'які меблі, молодий привітний персонал - все сприяє для приємного проведення часу. Наш коник - великі порції і висока якість! Великий асортимент японських, американських і європейських блюд змушує повернутися не один раз. Сімейна вечеря, дитяче свято або діловий обід - у нас є рішення на будь-який випадок. Якщо ви хочете замовити доставку додому або в офіс, ми привеземо вам протягом 1 години.

Сьогодні вже ніхто не вважає що японська кухня це щось екзотичне. Зробити замовлення суші у Львові пропонують практично на кожному розі. Тому, вирішуючи, де замовити суші слід віддавати перевагу професіоналам. Все більшої популярності набуває замовлення ролів і замовлення суші до дому. Звичайно, приємно посидіти в барі і замовити роли, доставка додому теж принесе вам приємні моменти.

У нас в широкому асортименті роли, суші,сети. У процесі приготування ми використовуємо оригінальні японські спеції, і тільки високоякісні продукти. Ваші улюблені суші, роли, замовити можна тоді, коли вам зручно. Ну і звичайно швидка доставка суші. Львівські корки не зможуть затримати нашу доставку.

Це їжа не тільки для тіла, але і для душі. Можливо філософія японців допоможе вам в скрутну хвилину. Зробіть замовлення ролів додому у нас, і доставка ролів не змусить довго чекати і приємно порадує.

А може бути, ви не встигаєте вчасно додому, а вас там чекають? Поки ви зайняті справами, можна замовити додому роли, це скрасить неприємне очікування. Замовлення ролів додому може бути відмінним рішенням, коли слова недоречні.

Ми не боїмося конкуренції, тому що знаємо, якої високої якості продукт ми для вас приготували. Ми знаємо, що коли ви робите замовлення ролів, Львів бентежить вас величезним різноманіттям. Але ваш смак тонкий і бажання усвідомлені. Ми допоможемо їх реалізувати.